Knižní novinky

Rubelová Doris : Zvířata a jejich mláďata

Zvířata a jejich mláďata
Rubelová Doris

Víte, která zvířata se klubou z vajíčka nebo co všechno se musí naučit sloní mládě? Jak se dostane malý klokan do vaku své matky a která mláďata naopak hned po narození umějí běhat nebo rodiče vůbec nepoznají? Odpovědi a ještě mnoho dalších informací se dozvíte zde!

Bone Emily : Jak bydlí zvířata

Jak bydlí zvířata
Bone Emily

pro děti naučná leporelo

Daynes Katie : Jak mluví zvířata?

Jak mluví zvířata?
Daynes Katie

Chodíš často s rodiči na procházky do přírody nebo do zoologické zahrady, máš rád či ráda zvířata a zajímá tě, co znamená jejich podivné chování? V této knize se to dozvíš!

Bartíková Petra : Co se děje v mraveništi

Co se děje v mraveništi
Bartíková Petra

Představ si, že jsi mravenec a strávíš jeden den v mraveništi. Jaké to asi bude?

Bartíková Petra : Co se děje ve včelím úlu

Co se děje ve včelím úlu
Bartíková Petra

Představ si, že jsi včelka a strávíš jeden den ve včelím úlu. Jaké to asi bude?

Mülelrová Markéta : Ariščina dobrodružství

Ariščina dobrodružství
Mülelrová Markéta

12 poutavých příběhů šarlapinského pasteveckého psa.

Bollinger Max : Slavnost obrů

Slavnost obrů
Bollinger Max

V zemi obrů žijí spolu velký a malý obr. Když jim sova doručí pozvánku na slavnost, velký se hned chystá na cestu. A malý nedá jinak, než že půjde s ním.

pohádky

Field Julian : Brumla a Remcík a (ne)přítel ve větvích

Brumla a Remcík a (ne)přítel ve větvích
Field Julian

Remcík už má nervy zase napnuté jako struny. A k tomu všemu se zdá, že se kamarádům přistěhoval na nejbližší strom nový – neuvěřitelně hlučný – soused!

Cantini Barbara : Mortina a protivný bratranec

Mortina a protivný bratranec
Cantini Barbara

Mortina a její nejlepší kamarád, chrtí albín jménem Truchlík, žijí s tetou Neboženkou a tráví své dny hrou se strašidly z vily Rozvalinky.

Smolíková Klára : Knihožrouti

Knihožrouti
Smolíková Klára

Třeťáci Aleš a Zorka jsou v knihovně pečení vaření, vlastně jim jedna knihovna ani nestačí. Jenže se zdá, že v okolí se potulují záškodníci, kteří vyhlásili knihám válku. Kdo to je?

Gray Kes : Nelly, hlídačka příšerek

Nelly, hlídačka příšerek
Gray Kes

Seznamte se s humornými příběhy hlídačky malých příšerek Nelly!

Stančík Petr : H2O a tajná vodní mise

H2O a tajná vodní mise
Stančík Petr

Dobrodružný příběh pro chytré děti, který jde do hloubky kapesní ponorkou.

Bradley Alan : Koláč s kapkou jedu

Koláč s kapkou jedu
Bradley Alan

Největší vášní jedenáctileté Flavie de Luce, dcery britského aristokrata, je chemie – a brzy bude mít příležitost uplatnit své poznatky (zvláště o jedech) při vyšetřování zločinu.

pro děti detektivka příběhy

Kaaberbol Lene : Divočarka

Divočarka
Kaaberbol Lene

Klára je nenápadná dvanáctiletá dívka. Nečekaně zjistí, že je divočarka s nadpřirozenými schopnostmi a posláním porazit zlovolnou opeřenou bytost, která si říká Chiméra.

Schmeißer Frank : Legenda o Dračí hoře

Legenda o Dračí hoře
Schmeißer Frank

Oskar nechápe vůbec nic, když se najednou ocitne v Dračí hoře – jako drakobijec. Kdo v aréně selže, stane se dračí pochoutkou, ještě než stačí říct „Já chci zase zpátky domů“.

pro děti fantasy dobrodružství romány

Keilová Melissa : Kráska a geek

Kráska a geek
Keilová Melissa

Sam je geek a vůbec mu to nepřekáží. Má svoje hororové filmy, potrhlé kámoše a taky World of Warcraft. Pokud se u jeho dveří neobjeví samotná princezna Leia, nepovažuje za nutné existenci ženského pohlaví jakkoliv řešit. Pak ale potká Camillu.

romány pro mládež

Ščerba Natalija : Koruna času

Koruna času
Ščerba Natalija

Rozhodující bitva o trůn Času nastává! Závěrečný díl nejúspěšnější ruské fantasy ságy.

fantasy romány pro mládež

Taylor Laini : Můza nočních můr

Můza nočních můr
Taylor Laini

Sarai vysílala každou noc své můry a myslela si, že už zná všechny hrůzy světa. Mýlila se.

fantasy romány pro mládež

Petersen Siri : Plíseň

Plíseň
Petersen Siri

Představte si, že jste lovnou zvěří v neznámém světě. Ve světě lidí, který pomalu umírá. Ve světě, odkud pocházíte a kde jste doufali, že konečně naleznete domov. Jenže to jste se pořádně spletli.

fantasy dobrodružství romány pro mládež

Houserová Eva : Projekt Sandrina

Projekt Sandrina
Houserová Eva

Žijeme ve světě, kde se prolíná showbyznys, politika a peníze. Kdo v něm má největší moc?

pro dospělé detektivka

Cimický Jan : Ve stínu draka

Ve stínu draka
Cimický Jan

Ve Vltavě u Karlova mostu se objeví část lidského těla a je jasné, že zjistit o koho se jedná, bude velice těžké.

pro dospělé detektivka